درباره ما

شرکت دانش بنیان گروه توسعه فناوری پزشکی آمیتیس ژن

درباره ما

گروه توسعه فناوري پزشکي آميتيس ژن به عنوان يک مجموعه دانش بنيان در مرتبه توليد که توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري مورد تاييد واقع شده ، از سال 1380 فعاليت خود را به صورت تخصصي شروع کرده است.شرکت دانش بنيان گروه توسعه فناوري پزشکي آميتيس ژن توسط جمعي از متخصصين و دانش آموختگان برتر کشور با هدف توسعه علم و تکنولوژي هاي نوين و حمايت تخصصي و خدماتي از مطالعات و پژوهش هاي علوم پزشکي و زيستي به صورت يک هلدينگ با شرکت هاي زير مجموعه ديگر بوده که در زمينه هاي ، بيوتکنولوژي و بيو انفورماتيک ، آزمايشگاه هاي باليني ،داروسازي ، پزشکي شخصي و سلامت و زيبايي در حال فعاليت است.اين شرکت بر آن است تا با ارائه بهترين ها در محصولات و خدمات نقشي ارزنده در اعتلاي ايران و منطقه بردارد که در راستاي تحقق اين امر مي توان عضويت در کورويدر صادرات را نام برد.اين مجموعه در راستاي حوزه هاي پزشکي شخصي (Personalized Medicine) و نيز بومي سازي و اجراي پروژه هاي ژنوميک مختلف نظير پروژه SMARTests به صورت تخصصي در حال فعاليت است.رنگ بنفش لگوي شرکت دانش بنيان گروه توسعه فناوري پزشکي آميتيس ژن با هدف حمايت از کودکان مبتلا به صرع در سرتاسر جهان است.

 بيشتر بدانيد

 

محصولات

تلاش برای پاسخ گویی نیاز جامعه و سلامت انسان ها با محصولات دارای فناوری های نوین

تجهیزات پزشکی و تشخیص پزشکی
تجهیزات پزشکی و تشخیص پزشکی

آزمایشگاه های تشخیص طبی یا آزمایشگاه های بالینی، آزمایشگاه هایی هستند که معمولا در آن آزمایش هایی بر روی نمونه های بالینی در جهت به دست آوردن اطلاعات در مورد سلامت یک بیمار با هدف تشخیص ، درمان و پیشگیری صورت می گیرد.

بیشتر بدانید
پزشکی شخصی و خدمات تخصصی
پزشکی شخصی و خدمات تخصصی

پزشکی شخصی (Personalized Medicine)  پنجره جدیدی در حوزۀ پزشکی است که با هدف ارتقای سطح سلامت فردی بر روی تشخیص‌های فردی به صورت فردمحور تمرکز دارد. ما معتقدیم که آینده علم پزشکی، شخصی محور است .

بیشتر بدانید
دارو و مکمل / گیاهان دارویی
دارو و مکمل / گیاهان دارویی

داروسازی بخشی از علوم پزشکی است که در رابطه باتولید و ساخت دارو، بررسی وضعیت دارو دربدن انسان و موجودات زنده و میزان تأثیر دارو در سلامت جامعه و کم کردن بحران های بیماری زا نقش ایفا می کند. به عبارت دیگر داروسازی به شناخت ماده مؤثر، فرموله کردن این ماده و بررسی اثرات دارو بر بدن بیمار می پردازد.

بیشتر بدانید
سلامت و زیبایی/ بهداشتی
سلامت و زیبایی/ بهداشتی

زیبایی از هر دو دیدگاه فردی و اجتماعی مورد بررسی قرار می گیرد. از آنجایی  که مردم همواره ورزش می کنند و تلاش می کنند زیبا به نظر برسند، صنعت سلامت و و زیبایی همواره در حال رشد و گسترش است.

بیشتر بدانید
فارماکوژنومیک  و فناوریهای اُمیکس
فارماکوژنومیک و فناوریهای اُمیکس

بیوتکنولوژی را مــی‌توان به صورت کاربست همزمان علوم پایه و فنی، در جهت بهره‌مندی از توانمندی‌های نظام‌های زیستی برای تولید محصولات و فرآورده‌های متنوع  و استفاده از قابلیت‌های آن‌ها به عنوان ابزارهای آنالیز و نیز در جهت اتخاذ راهکارهای نوین درمان در پزشکی، توصیف نمود.

بیشتر بدانید
فروشگاه اینترنتی تخصصی حوزه سلامت
فروشگاه اینترنتی تخصصی حوزه سلامت

مفهوم تکنولوژی به صورت دانشی است که به ساختن و بکار بردن ابزار و وسائل مربوط می‌شود، تکنولوژی به معنای اصلی حداکثر استفاده از کمترین امکانات موجود می‌باشد.

بیشتر بدانید
نشریات تخصصی حوزه پزشکی
نشریات تخصصی حوزه پزشکی

بیشتر بدانید

خدمات تخصصی

موثر بر شیوه زندگی و سلامت آحاد جامعه  

خدمات تخصصی

 

با توجه به نياز روز افزون جامعه علمي کشور به مراکز ارائه دهنده ي خدمات تخصصي در حوزه‌هاي علوم پايه و پزشکي، شرکت دانش بنيان گروه توسعه فناوري پزشکي آميتيس ژن با تاسيس دپارتمان خدمات تخصصي و بهره گيري از متخصصان و دستگاه هاي روز دنيا شروع به خدمت رساني به جامعه علمي و صنعتي کشور نموده است. خدمات اين بخش در چهار زير گروه سلولي-مولکولي، ميکروسکوپي، طيف سنجي و جداسازي مواد قابل ارائه به متقاضيان محترم مي باشد

 

بيشتر بدانيد

 

پزشکی شخصی

گروه توسعه فناوري پزشکي آميتيس ژن به عنوان يک شرکت دانش بنيان، پيشگام و پيشرو پزشکي شخصي در ايران و خاورميانه است، ما به خاطر برگزاري کارگاه هاي علمي و عملي ، جلسه هاي برد بيمارستان ها ، پروژه هاي علمي و فصلنامه اي به نام  پزشکي شخصي که انحصارا متعلق به گروه توسعه فناوري پزشکي آميتيس ژن است معتقديم که :

آينده علم پزشکي، شخصي محور است .

اين حوزه پزشکي به دنبال ارائه خدمات پزشکي (سلامت، پيشگيري، تشخيص، درمان و مراقبت) متناسب با ژنتيک فرد است. در اين مدل، پزشک با آگاهي از اطلاعات نهفته شده در ژنوم هر فرد مي‌تواند به او داروي مؤثر با حداقل عوارض جانبي، در دوز مناسب را تجويز کند و توصيه مناسب براي تغيير در سبک زندگي و رژيم غذايي به منظور پيشگيري و درمان بيماري‌ها و تغيير صفات، را ارائه دهد.

بيشتر بدانيد

 

بیوانفورماتیک

جمع آوری ، طبقه بندی، ذخیره سازی و آنالیز اطلاعات زیستی و بیوشیمیایی با استفاده از رایانه در ژنومیک و ژنتیک مولکولی 

بیوانفورماتیک

زيست‌ داده‌ ورزي يا بيوانفورماتيک دانش استفاده از علوم کامپيوتر و آمار و احتمالات در شاخه زيست‌شناسي مولکولي است. در چند دهه؟ اخير، پيشرفت در زيست‌شناسي مولکولي و تجهيزات مورد نياز تحقيق در اين زمينه باعث افزايش سريع تعيين توالي ژنوم بسياري از گونه‌هاي موجودات شد، تا جايي که پروژه‌هاي تعيين توالي ژنوم‌ها از پروژه‌هاي بسيار رايج به حسب مي‌آيند. گسترش روزافزون حجم عظيم داده‌هاي ژنومي و نياز به ذخيره، بازيابي و تحيل مناسب اين داده‌ها، موجب پيدايش علم بيوانفورماتيک گرديد.

 

 

 

 

تماس با ما

برای ارتباط با میتواند از طریق زیر یک ایمیل ارسال کنید

لطفا فرم زیر را پر کنید ، همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

 

دفتر مرکزی شرکت 
گروه توسعه فناوری پزشکی آمیتیس ژن
آدرس:  ایران تهران خیابان ایتالیا پلاک 2 واحد 3
کد پستی : 1416673744
ایمیل:    info@amitisgen.com
              amitisgen@gmail.com
تلفن:  3-88985291(021)98+
نمابر: 89775181(21)98+  


 amitisgenmedtech

Copyright © 2013 - 2016 Araadin Company