بیوتکنولوژی و فرآورده‌های زیست دارویی

 

فیتوسول
(phyto-sol)

این محصول به صورت محلول در آب قابل استفاده برای طیور می باشد. هزینه این محصول در مقایسه با آنزیم های خالص فیتاز بسیار ناچیزمی باشد و منجر به کاهش هزینه جیره غذایی می شود.

بيشتر...

زایلوسول
(xylo-sol)

 

این محصول به صورت محلول در آب قابل استفاده برای طیور می باشد. هزینه این محصول در مقایسه با آنزیم های خالص زایلناز بسیار ناچیزمی باشد و منجر به کاهش هزینه جیره غذایی می شود.

بيشتر...

فیتوزیم
(phyto zyme)

فیتاز- فیتوزیم

 فیتوزیم ترکیبی پودری با فعالیت بالاست که سبب هیدرولیز فایتیک اسید می‌شود. فایتیک اسید نوعی از فسفر آلی است که غیرقابل هضم می‌باشد و با اثر این آنزیم فسفر آلی آزاد شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. در طیور آنزیم فیتاز را بصورت مکمل در جیره‌های غذایی وارد می‌نمایند تا طیور بتوانند از فسفر آلی موجود در جیره استفاده نمایند، در غیراینصورت فایتیک اسید بصورت هضم نشده با مدفوع دفع می‌شود. 

بيشتر...

زایلوزیم
(xylo zyme)

زایلوزیم محصولی تغلیظ شده و خالص از آنزیم زایلناز می باشد که با شکستن پیوند خطی بتا1-4 زایلان در بافت های گیاهی باعث قابل دسترس شدن زایلوز برای طیور می شود. این محصول به صورت پودر مخلوط در دان در بسته های 5 و 10 کیلوگرمی عرضه می شود.

بيشتر...

پروفیزایم
(phyto zyme)

پروفیزایم یک ترکیب انحصاری می باشد که حاوی ترکیبات باکتریایی پروبیوتیک مولد آنزیم فیتاز با میزان 2×109 CFU می باشد. این باکتری ها با کلنیزاسیون در طول دستگاه گوارش تک معده ای ها علاوه بر بهبود فلور نرمال دستگاه گوارش با تولید آنزیم فیتاز خارج سلولی باعث تجزیه فیتیک اسید و در دسترس قرار گرفتن یون فسفر می شوند.

بيشتر...

پروزیلوزیم
(proxylo zyme)

پروزیلوزیم یک ترکیب انحصاری می باشد که حاوی ترکیبات باکتریایی پروبیوتیک مولد آنزیم زایلناز با میزان 2×109 CFU می باشد. این باکتری ها با کلنیزاسیون در طول دستگاه گوارش تک معده ای ها علاوه بر بهبود فلور نرمال دستگاه گوارش با تولید آنزیم زایلناز خارج سلولی باعث تجزیه پیوند خطی بتا1-4 زایلان در بافت های گیاهی و قابل دسترس شدن زایلوز برای طیور می شود.

بيشتر...

 

تماس با ما

ما از همکاری با شما خوشحال هستیم پس با ما در تماس باشید

لطفا فرم زیر را پر کنید ، همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.   
 

دفتر مرکزی

آدرس:  ایران، تهران، خیابان دانشگاه،  پلاک ۱۷۲، ساختمان مرکز نوآوری دانشگاه، طبقه ۵
کد پستی : ۱۳۱۴۷۵۴۸۰۲
ایمیل:    info@AmitisGen.com
              AmitisGen@gmail.com
تلفن:  ۳-۸۸۹۸۵۲۹۱(۲۱)۹۸+
نمابر: ۸۸۳۹۲۰۹۲(۲۱)۹۸+  

دفتر کانادا


Address: 900-200 Consumers Road, Toronto, ON M2J 4R4
Tel:  +1 416 477 1443


دفتر بلاروس


Address: Republic of Belarus, 220113, Minsk, Birizova str. 4/8.office 4
Tel:  +375296272027

Copyright © 2013 - 2016 Araadin Company