محصولات مکمل های پروبیوتیک دام و طیور

 

آنزوپروپلاس
(Enzo Pro Pluse)

پروبیوتیک های دامپزشکی

محصولی انحصاری جهت پرورش طیور گوشتی و یک محرک رشد ارگانیک بوده که علاوه بر داشتن سویه­‌های پروبیوتیکِ اسید لاکتیک، واجد میکروارگانیسم­‌های اسپوردار مفیدی است که قابلیت تولید آنزیم­های گوارشی نظیر لیپاز، پروتئاز، آمیلاز و بتاگالاکتوزیداز را دارند. ترکیبات موجود در این محصول موجب دستیابی به اثرات سینرژیسمی در بوجود آمدن فلور سالم در چند روز اول دوره پرورش جوجه‌­های گوشتی می­‌شود. باسیلوس­‌ها با تولید اسیدهای چرب به همراه اسید لاکتیک تولید شده توسط دیگر سویه‌­های موجود در محصول سبب کاهش pH در روده حیوان شده و از رشد باکتری­های بیماریزا جلوگیری می­‌کنند.

بيشتر...

آنزیمیک
(Enzimic)

پروبیوتیک های دامپزشکی

این مکمل محصولى انحصارى جهت پرورش طیور گوشتى و یک محرك رشد ارگانیک است که علاوه بر داشتن سویه های پروبیوتیک اســید لاکتیک، دارای سویه هاى اسپـوردار مفیدى است که قابلیت تولید آنزیم هاى گوارشى نظیر فیتاز، زایلناز، لیپاز ، آمیلاز و پروتئاز می باشند. ترکیبات موجود در این محصول موجب ایجاد اثرات سینرژیک در ایجاد فلور سالم در طول دوره پرورش جوجه هاى گوشتی می شود. اســیدهاى چرب فرار تولید شده توسط باسیلوس ها، به همراه اسید لاکتیک تولید شده توسط سویه های اسید لاکتیک، موجب کاهش pH در طول دستگاه گوارش طیور شده و به این ترتیب از رشد پاتوژن های بیماریز ا جلوگیری می کند. باکتری های اسید لاکتیک با اتصال به دیواره روده و کلونیزاسیون سریع، علاوه بر حذف باکتری های بیماریزا، سبب تعدیل فلور دستگاه گوارش طیور می شوند.

بيشتر...

پروگولانس
(Pro Gulans)

 

پروبیوتیک های دامپزشکی

این محصول شامل پروبیوتیک ها می باشد که منجر به حفظ سلامت دستگاه گوارش، پیشگیری از استرس و افزایش شادابی، تقویت سیستم ایمنی، بهبود راندمان رشد، بهبود شاخص سلامت، پیشگیری از بیماری ها و درمان مشکلات گوارشی می شود.

بيشتر...

لاکتوپروتکت
(Lacto Protect)

 

پروبیوتیک های دامپزشکی

مکمل پروبیوتیک پرندگان لاکتوپروتکت ترکیبی از ۹ سویه باکتریال و مخمری است که بر اساس آزمایش های In vitro و In vivo برگزیده و به‌طور اختصاصی برای طیور فرموله شده است. شرایط تولید صنعتی طیور هم‌چون تراکم بالا، استرس‌های تولید و تغذیه، چالش‌های مدیریتی و همه گیری بیماری‌های عفونی موجب تضعیف سیستم ایمنی و بر هـم خـوردن تعـادل میـکروبی دستگاه گوارش و در نتیجه آن رشــد و تولــید میکروارگانیـسم‌های مضر و تولید سموم و متابولیت‌های آسیب زا می‌شود. در نتیجه‌ی چنین تغییراتی، کاهش عملکرد و افزایش تلفات در فارم‌های صنعتی مشاهده می‌شود. پروبیوتیک‌ها مکمل‌هایی بدون هیچگونه عارضه جانبی برای پیشگیری از چنین مشکلاتی هستند.

بيشتر...

پروبیوتیک نشخوارکننده گان
(Pro-Rumina)

پروبیوتیک های دامپزشکی

شرایط تولید صنعتی نشخوارکنندگان هم‌چون تراکم بالا، استرس‌های تولید و تغذیه، چالش‌های مدیریتی و همه گیری بیماری‌های عفونی موجب تضعیف سیستم ایمنی و بر هم خوردن تعادل میکروبی دستگاه گوارش و در نتیجه آن رشد و تولید میکروارگانیسم‌های مضر و تولید سموم و متابولیت‌های آسیب زا می‌شود. در نتیجه چنین تغییراتی، کاهش عملکرد و افزایش تلفات در فارم‌های صنعتی مشاهده می‌شود. پروبیوتیک‌ نشخوارکنندگان آمیتیس ژن مکملی بدون هیچگونه عارضه جانبی برای پیشگیری از چنین مشکلاتی هستند. استفاده از این پروبیوتیک در گوساله و بره و سایر نشخوارکنندگان جوان تضمین کننده رشد و سلامتی بالاتر و عملکرد بهتر در آینده است. 

بيشتر...

 

تماس با ما

ما از همکاری با شما خوشحال هستیم پس با ما در تماس باشید

لطفا فرم زیر را پر کنید ، همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

 

دفتر مرکزی

آدرس:  ایران، تهران، خیابان ایتالیا، پلاک 2
کد پستی : 1416673744
ایمیل:    info@AmitisGen.com
              AmitisGen@gmail.com
تلفن:  3-88985291(21)98+
نمابر: 88955205(21)98+  

دفتر کانادا


Adress: 900-200 Consumers Road, Toronto, ON M2J 4R4
Tel:  +1 416 477 1443

 لینکدین اینستاگرام 

Copyright © 2013 - 2016 Araadin Company