پروبیوتیک ها

 

فتی لاکت
(Fatty lact)

پروبیوتیک انسانی

این محصول یکی دیگر از بازیگران کلیدی در خانواده پروبیوتیک  است که با کاهش وزن بدن و چربی شکم مرتبط است.  این محصول می تواند به جلوگیری از تولید چربی، سرعت بخشیدن به سوخت و ساز و محافظت در برابر چاقی کمک کند .

بيشتر...

لاکتوواژین
(Lacto-vagine)

 

پروبیوتیک انسانی

کپسول واژینال لاکتوواژین صرفا جهت استفاده واژینال خانم ها می باشد. این کپسول حاوی 1×109 CFU از سویه باکتری پروبیوتیک است که یک باکتری سودمند دستگاه ادراری – تناسلی خانم‌ها می باشد. این محصول یک داروی کمکی در درمان عفونت‌های باکتریایی و قارچی واژن است.

بيشتر...

نینی لاکت
(Nini-lact)

پروبیوتیک انسانی

یـک ترکیـب سین بیوتیک (پروبیوتیک + پری بیوتیک) مناسب برای نوزادان و کودکـان تا 2 سال می باشد و حاوی مقادیر بالایی از باکتری سودمند و ایمن، به همراه پری بیوتیک است. این محصول به دلیل توانایی بالا در اتصال به مخاط انسان و کلونیزاسیون سریع تر و بهتر در میان سایر پروبیوتیک ها مزیت به سزایی در بهبود اختلالات گوارشی در نوزادان و کودکان و عملکرد سیستم ایمنی دارد.

بيشتر...

نینی لاکت پلاس
(Nini-lact Plus)

پروبیوتیک انسانی

 برای کودکان است که حاوی 2×109 CFU از 2 سویه باکتری سودمند است که از نفخ و یبوست کودکان، اسهال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک، اسهال ناشی از ویروس یا باکتری در کودکان جلوگیری می‌کند. این محصول برای کودکان ۲ تا ۱2 سال مناسب است.

بيشتر...

پلانتودایجست
(Planto-digest)

پروبیوتیک انسانی

 کپسول پلانتودایجست حاوی 2×109 CFU از 2 سویه پروبیوتیک  می باشد که برای تنظیم تعادل فلور میکروبی سیستم گوارش و بهبود بیماری‌های روده‌ای، افزایش توان سیستم ایمنی و پیشگیری و رفع مشکلات گوارشی مفید است.

بيشتر...

تری لاکت
(3-Lact)

پروبیوتیک انسانی

کپسول تری لاکت (3-Lact) مخصوص بزرگسالان بوده که این کپسول موجب برطرف سازی علائم گاستروآنتریت، متعادل کردن فلور طبیعی دستگاه گوارش می شود. این محصول حاوی 3×109 CFU از باکتری های پروبیوتیک می باشد که به صورت کپسول خوراکی است و سویه های به کار رفته در آن از مفیدترین و شناخته شده ترین پروبیوتیک ها برای انسان هستند.

بيشتر...

(health care)

پروبیوتیک انسانی

کپسول پروبیوتیک health care به صورت اختصاصی برای بزرگسالان 50 سال به بالا فرموله شده است و حاوی 2×109 CFU سلول زنده از 4 سویه است تا فلور روده را اصلاح نماید. در این محصول نوعی پری بیوتیک وجود دارد که با افزایش تعداد میکروارگانیسم های محافظ می توانند رشد فلور مفید در دستگاه گوارش را بهبود دهند و به عملکرد سیستم ایمنی کمک کنند.

بيشتر...

بولاربی اس
(Boular-IBS)

پروبیوتیک انسانی

کپسول پروبیوتیک بولاربی اس (Boular-IBS) به صورت اختصاصی برای برطرف کردن علائم گاستروآنتریت شامل انواع اسهال های ویروسی، مسافرتی، ناشی از مصرف آنتی بیوتیک و اسهال ناشی از تغذیه روده ای، کمک به کاهش عوارض ناشی از درمان عفونت هلیکوباکتر پیلوری، کمک به درمان عفونت های انگلی مانند کولیت آمیبی و ژیاردیازیس و بهبود علائم بیماری های التهابی روده و سندروم روده تحریک پذیر فرموله شده است.

بيشتر...

فتی لاکت پلاس
(Fatty lact plus
)

پروبیوتیک انسانی

این محصول پروبیوتیکی می باشد که علاوه  بر کاهش باکتری های مضر، افزایش عملکرد سیستم ایمنی و تحریک هضم، به عملکرد بدن کمک می کنند. همچنین این محصول به کاهش چربی شکم، جلوگیری از تولید چربی، سرعت بخشیدن به سوخت و ساز و محافظت در برابر چاقی کمک می کند .   

بيشتر...

لاکتوردوسترول
(Lacto-redu-sterol)

پروبیوتیک انسانی

این محصول فرآورده ای ویژه  می باشد که با فرمولاسیون کلسیم آسکوربات دی هیدرات ( ویتامین C) و نیاسین برای افزایش عملکرد در کاهش کلسترول خون، کمک می‌کند. این محصول به طور اختصاصی می تواند باعث کاهش کلسترون در بیماران مبتلا به چربی خون و بیماران کبد چرب شود.

 

بيشتر...

 

تماس با ما

ما از همکاری با شما خوشحال هستیم پس با ما در تماس باشید

لطفا فرم زیر را پر کنید ، همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.   
 

دفتر مرکزی

آدرس:  ایران، تهران، خیابان دانشگاه،  پلاک ۱۷۲، ساختمان مرکز نوآوری دانشگاه، طبقه ۵
کد پستی : ۱۳۱۴۷۵۴۸۰۲
ایمیل:    info@AmitisGen.com
              AmitisGen@gmail.com
تلفن:  ۳-۸۸۹۸۵۲۹۱(۲۱)۹۸+
نمابر: ۸۸۳۹۲۰۹۲(۲۱)۹۸+  

دفتر کانادا


Address: 900-200 Consumers Road, Toronto, ON M2J 4R4
Tel:  +1 416 477 1443


دفتر بلاروس


Address: Republic of Belarus, 220113, Minsk, Birizova str. 4/8.office 4
Tel:  +375296272027

Copyright © 2013 - 2016 Araadin Company