درباره ما

شرکت دانش بنیان گروه توسعه فناوری پزشکی آمیتیس ژن

درباره ما

گروه توسعه فناوری پزشکي آميتيس ژن به عنوان يک مجموعه دانش بنيان با احراز صلاحیت توسط معاونت علمی و فناوري رياست جمهوری از سال 1392 فعاليت خود را به صورت تخصصی شروع کرده است. این شرکت توسط جمعی از متخصصين و دانش آموختگان برتر با هدف توسعه علم و فناوری های نوين و ارائه خدمات تخصصی از مطالعات و تحقیقات علوم زیست پزشکی به صورت يک هلدينگ با سایر مجموعه های مرتبط تشکیل گردید که در زمينه هاي پزشکی، زیست فناوری، ژنتیک، بيو انفورماتيک، تشخیصی، واکسن، داروهای مکمل و  گیاهان دارویی، فارماکوژنومیک، پزشکي فرادقیق و پزشکی شخصي و نیز سلامت و زيبايي در حال فعاليت است.
اين گروه بر آن است تا با ارائه بهترين ها در محصولات و خدمات نقشي ارزنده در اعتلای سلامت بردارد که در راستای تحقق اين امر مي‌توان پروژه های مختلف واکسن، دارو و تشخیصی را بر شمرد. اين مجموعه در راستاي حوزه های پزشکي فرادقیق و پزشکی شخصی (Precision Medicine & Personalized Medicine) و نيز بومي سازی و اجراي پروژه های ژنوميک مختلف نظير پروژه SMARTests  به صورت تخصصي در حال فعاليت است. رنگ بنفش لوگوی شرکت دانش بنيان گروه توسعه فناوري پزشکي آميتيس ژن با هدف حمايت از کودکان مبتلا به صرع در سرتاسر جهان است.

 

  بيشتر...

 

حوزه های فعالیت

تلاش برای ارتقاء زندگی و سلامت انسان ها

تجهیزات پزشکی / تشخیصی
تجهیزات پزشکی / تشخیصی

بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌های بالینی به جهت به دست آوردن اطلاعات در مورد سلامت بیمار با هدف تشخیص، درمان و پیشگیری...

بيشتر...
پزشکی فرادقیق / پزشکی شخصی
پزشکی فرادقیق / پزشکی شخصی

پزشکی فرادقیق (Precision Medicine)  پنجره جدیدی در حوزۀ پزشکی است که با هدف ارتقای سطح سلامت فردی بر روی تشخیص‌های فردی به صورت فردمحور تمرکز دارد. ما معتقدیم که آینده علم پزشکی، شخصی محور است .

بيشتر...
دارو و مکمل / گیاهان دارویی
دارو و مکمل / گیاهان دارویی

داروها ترکیباتی هستند که به منظور درمان و پیشگیری از بیماری استفاده می شوند و مکمل ها تکمیل کننده ی رژیم غذایی هستند...

بيشتر...
سلامت و زیبایی/ بهداشتی
سلامت و زیبایی/ بهداشتی

زیبایی از هر دو دیدگاه فردی و اجتماعی مورد تقدیر است و مردم تلاش میکنند زیبا به نظر برسند، صنعت سلامت و زیبایی همواره در حال رشد و گسترش است.

بيشتر...
فارماکوژنومیک  و فناوریهای اُمیکس
فارماکوژنومیک و فناوریهای اُمیکس

دانش بررسی نقش ژنوم در پاسخ داروها است. فارماکوژنومیک چگونگی آرایش ژنتیک یک شخص را درپاسخ به داروها شناسایی می‌کند و اطلاعات حاصل از متغیرهای بیولوژیکی متعدد، موضوعی است که در علوم زیست‌شناسی، امیکس (Omics)  نامیده می‌شود... 

بيشتر...
فروشگاه اینترنتی تخصصی (Online Shop)
فروشگاه اینترنتی تخصصی (Online Shop)

 استفاده از این پایگاه داده ها مجموعه ای از اطلاعات محصولات را برای کاربران نمایش داده و با استفاده از اتوماسیون های برنامه نویسی امکان خرید و سفارش کالا را به مشتری می دهد ...

بيشتر...
نشریات تخصصی حوزه پزشکی
نشریات تخصصی حوزه پزشکی

نشریات تخصصی در زمینه‌های مختلف علمی به‌طور منظم و با فاصلهٔ انتشار مرتب چهار بار در سال منتشر می شوند و در تهیهٔ مطالب آن تیم های مختلف علمی از سراسر جهان با هدف گسترش و اشاعهٔ اطلاعات، دانش و نتایج پژوهش‌ها مشارکت دارند ...

بيشتر...
رویدادها و کنگره ها
رویدادها و کنگره ها

هدف اصلی از برگزاری این رویدادها و کنگره ها به روز نمودن اطلاعات، تبادل دیدگاه ها و آشنایی با پیشرفت های حوزه های علمی است...

بيشتر...
 آزمایشگاه ها و خدمات تخصصی
آزمایشگاه ها و خدمات تخصصی

این مجموعه با دارا بودن نیروی انسانی متخصص، امکانات و تجهیزات تخصصی  برای انجام آزمایشات علمی در حوزه های مختلف دارای زیرساخت های قدرتمند می باشد ...

بيشتر...
واکسن
واکسن

این مجموعه به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه زیست پزشکی با توان طراحی و تولید فرآورده های زیستی ( واکسن ) با ایمنی فعالِ اکتسابی در برابر بیماری های مشخص را داراست ...
 

بيشتر...
ملزومات دارویی
ملزومات دارویی

فراورده هایی هستند که به منظور کمک به درمان، پیشگیری و یا تشخیص به کار رفته و بطور مستقیم با بدن انسان و یا محیط وابسته تماس داشته و موجبات افزایش سلامتی انسان را فراهم می کنند ...

بيشتر...
بازرگانی تخصصی
بازرگانی تخصصی

این مجموعه با توان و تجربه فراوان، تمام  فعالیت های مرتبط با مبادله (واردات و صادرات) انواع کالاها و یا خدمات را از مرحله تولید تا رسیدن به دست مصرف‌کننده انجام می دهد ...
 

بيشتر...
تبلیغات تخصصی
تبلیغات تخصصی

ما نیز  مطمئن هستیم که نیمی از بودجه‌ی تبلیغاتی، به هدر می‌رود. اما نمی‌دانیم "کدام نیمه"، بنابر این مرجع تخصصی تبلیغات پزشکی را راه اندازی کرده ایم تا ...

بيشتر...
شتابدهنده
شتابدهنده

مرکز نوآوری و شتابدهنده را تاسیس کردیم تا دانشجویان و محققان جوان و مستعد بتوانند کسب و کار دانش محور خود را ایجاد کننند و دانش خود را به ثروت تبدیل کنند.
هدف مرکز نوآوری و شتابدهی این است که به سرعت رشد در شرکتهای نوپا و صاحب ایده، کمک کند تا در کمترین زمان، مسیری را که سالها می بایست ...

بيشتر...
کارآزمایی بالینی
کارآزمایی بالینی

کارآزمایی بالینی مطالعه پزشکی بر روی جمعیت‌های انسانی با کاربرد مهم برای بررسی اثرات واکسن، داروها و شیوه‌های درمانی جدید است. این مجموعه با تجربه انجام و همکاری در کارآزمایی بالینی های مختلف آماده برای ارائه این خدمات و کمک به اخذ تاییدیه های مربوطه یا کمیته اخلاق پژوهشی می باشد.

بيشتر...

آزمایشگاه‌ها و خدمات تخصصی

زیر ساخت قدرتمند در حوزه زیست پزشکی

آزمایشگاه‌ها و خدمات تخصصی

 

با توجه به نياز روز افزون جامعه علمي کشور به مراکز ارائه دهنده ي خدمات تخصصي در حوزه‌هاي  زیست پزشکی، شرکت دانش بنيان گروه توسعه فناوري پزشکي آميتيس ژن با راه اندازی آزمایشگاه‌ها و خدمات تخصصی و با دارا بودن نیروی انسانی متخصص، امکانات و تجهیزات تخصصی برای انجام آزمایشات علمی در حوزه‌های مختلف دارای زیر ساخت قدرتمند در حوزه زیست پزشکی می‌باشد.

 

بيشتر...

 

پزشکی فرادقیق / پزشکی شخصی

آینده علم پزشکی

گروه توسعه فناوری پزشکی آميتيس ژن به عنوان يک شرکت دانش بنيان، پيشگام و پيشرو پزشکی شخصی در ايران و خاورميانه است. 

ما معتقديم که :

آينده علم پزشکی، شخصی محور است .

اين حوزه پزشکی به دنبال ارائه خدمات پزشکی (سلامت، پيشگيری، تشخيص، درمان و مراقبت) متناسب با ویژگی‌های فرد است. در اين روش، با آگاهی و استفاده از اطلاعات نهفته شده در ژنوم هر فرد می‌توان برای او داروهای مؤثر با حداقل عوارض جانبی، در دوز مناسب را تجويز کرد و توصيه های مناسب براي تغيير در سبک زندگی و رژيم غذايی به منظور پيشگيری و درمان بيماری‌ها و تغيير صفات را ارائه داد.

بيشتر...

 

فاماکوژنومیک و فناوری های امیکس

تجزیه و تحلیل میانکنش اطلاعات زیستی

همانطور که ژن ها رنگ مو و چشم ما را تعیین می کنند، تا حدی بر نحوه پاسخ بدن ما به دارو تأثیر می گذارند. افراد مختلف می توانند نسخه های مختلفی از یک ژن مشابه داشته باشند.
 هر نسخه توالی DNA دارای کمی تفاوت می باشد . برخی از این تفاوت ها  رایج است و برخی دیگر نادر است. علاوه بر این برخی از آنها مانند انواع ژن مرتبط با بیماری های خاص بر سلامتی تأثیر می‌گذارند.
فارماكوژنوميك بر روي چگونگي تاثير ژن هاي شخص بر نحوه پاسخگويي او به داروها می پردازد. هدف طولانی مدت آن کمک به پزشکان در انتخاب داروها و دوزهای مناسب برای هر فرد است و بخشی از پزشکی فرادقیق است که هدف آن درمان هر بیمار به صورت اختصاصی است.
در واقع، فارماكوژنومیك می تواند نقش مهمی در شناسایی افراد پاسخ دهنده  و عدم پاسخ دهنده به داروها، جلوگیری از عوارض جانبی و بهینه سازی دوز دارو داشته باشد.  
فناوری های امیکس می تواند میلیون ها یا حتی میلیاردها داده های اطلاعاتی را شامل شود که به تجزیه و تحلیل محاسباتی قابل توجهی نیاز دارند.
برنامه تحقیقاتی فارماكوژنومیكس می تواند از ژنومیك، ترانسكریپتومیكس ، پروتئومیكس و متابولومیكس برای شناسایی ژنهای مرتبط با تغییر در پاسخ به داروهایی كه برای درمان سرطان و بیماریهای عصبی و ... استفاده كند و سپس ساز و كارهای بیولوژیكی اصلی را كه مسئول این تغییرات هستند را به منظور طراحی داروهای بهتر و موارد دیگر دنبال كند. 
اگرچه این حوزه هنوز در ابتدای راه است و استفاده از آن نیز محدود است اما در آینده، فارماکوژنومیک به متخصصین اجازه می دهد تا داروهای متنوعی برای درمان طیف وسیعی از مشکلات بهداشتی از جمله بیماری های قلبی عروقی، بیماری آلزایمر، سرطان، HIV / AIDS و آسم  طراحی و تجویز شوند.

بيشتر...

 

 

 

 

 

  •  
  •  

تماس با ما

ما از همکاری با شما خوشحال هستیم پس با ما در تماس باشید.

لطفا فرم زیر را پر کنید ، همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

 

دفتر مرکزی

آدرس:  ایران، تهران، خیابان ایتالیا، پلاک 2
کد پستی : 1416673744
ایمیل:    info@AmitisGen.com
              AmitisGen@gmail.com
تلفن:  3-88985291(21)98+
نمابر: 88955205(21)98+  

دفتر کانادا


Adress: 900-200 Consumers Road, Toronto, ON M2J 4R4
Tel:  +1 416 477 1443

 لینکدین اینستاگرام 

Copyright © 2013 - 2016 Araadin Company