کیت های تشخیصی انواع بیماری های ویروسی و عفونی دام و طیور

 

کیت Multiplex RT-PCR تشخیص سریع BVD-MD، IBR، MCF گاوی، تب برفکی و آکابان ویروس

(Multiplex RT-PCR BVD-MD, IBRV, FMDV, MCF, AKBV)

کیت Multiplex RT-PCR تشخیص سریع BVD-MD، IBR، MCF گاوی، تب برفکی و آکابان ویروس

این کیت، فناوری نوین و دقت تشخیص 97% قادر به تفکیک و شناسایی سریع کار بیماری های ویروسی BVD-MD، IBR، MCF گاوی، تب برفکی و آکابان با یک واکنش PCR می باشد. این کیت علاوه بر تسریع زمان تشخیص، باعث کاهش هزینه آزمایشگاه ها در استفاده مداوم از کیت های مولکولکی و یا مبتنی بر الایزا می گردد. هزینه تمام شده این کیت بسیار کمتر از سیستم هایی است که چندین لوله PCR uniplex  استفاده می شود. علاوه بر این، مشکلات احتمالی در روش های دیگر شامل منفی شدن کاذب به دلیل شکست واکنش یا مثبت شدن کاذب ناشی از آلودگی، در این روش وجود ندارد. منفی های کاذب اغلب در سنجش های مالتی پلکس PCR  آشکار می شوند، زیرا هر آمپلیکون یک کنترل داخلی برای سایر قطعات تکثیر شده فراهم می کند.

 

کیت تشخیص سریع نیوکاسل، آنفولانزا، برونشیت و گامبرو

(Multiplex RT-PCR NDV, AIV, IBV, IBDV)

کیت تشخیص سریع نیوکاسل، آنفولانزا، برونشیت و گامبرو

از مهم ترین این بیماری های ویروسی که سوددهی صنعت طیور را تحت تاثیر قرار می دهند، بیماری های ویروس های برونشیت عفونی، نیوکاسل، گامبرو و آنفلوانزای طیور است. شناسایی اولیه و سریع این بیماری ها حایز اهمیت بسیار بالایی است.    

این کیت که قابلیت تشخیص چند ویروس را در آن واحد به ما می دهد، یکی از بهترین روش هایی است که امروزه در تشخیص بیماری های ویروسی مورد استفاده قرار می گیرد. کیت تشخیص سریع نیوکاسل، آنفولانزا، برونشیت و گامبرو با استفاده از روش Multiplex RT-PCR به گونه ای طراحی شده است که به طور همزمان می توان 4 ویروس فوق را به روشی بسیار کم هزینه تر، سریع تر با دقت بالای 97% شناسایی نمود.

 

کیت Multiplex RT-PCR تشخیص سریع C.R.D  (بیماری مزمن تنفسی یا Chronic. Respiratory. Disease)

(Multiplex RT-PCR Chronic. Respiratory. Disease)

کیت Multiplex RT-PCR تشخیص سریع C.R.D  (بیماری مزمن تنفسی یا Chronic. Respiratory. Disease)

CRD یکی از مهمترین بیماری ها در نواحی تولیدی طیور در دنیا می باشد. مایکو پلاسما گالینا سپتیکوم و مایکوپلاسما سینوو دو گونه مهم و پر اهمیت در مبتلا کردن طیور می باشند .این گستردگی خسارت زمانی بیشتر می شود که این بیماری ها در نواحی ایجاد بشود که بعنوان مثال یک گونه بیماری تنفسی ویروسی نیز وجود داشته باشد . تشخیص سریع عفونت CRD از اشرشیاکلی یکی ز چالش های اساسی مرغداری های گوشتی صنعتی می باشد. کیت Multiplex RT-PCR تشخیص سریعC.R.D  با فناوری اختصاصی آمیتیس ژن قادر به تشخیص سریع دو گونه ی مایکو پلاسما گالینا سپتیکوم و مایکوپلاسما سینوو از اشرشیاکلای را با دقت بالای 97% دارد. از مزایای این کیت می توان به تسریع تشخیص بیماری، کاهش هزینه ی تشخیص و کاهش خطای مثبت یا منفی کاذب با وجود چاهک های کنترل داخلی می باشد

 

 

تماس با ما

ما از همکاری با شما خوشحال هستیم پس با ما در تماس باشید

لطفا فرم زیر را پر کنید ، همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

 

دفتر مرکزی

آدرس:  ایران، تهران، خیابان ایتالیا، پلاک 2
کد پستی : 1416673744
ایمیل:    info@AmitisGen.com
              AmitisGen@gmail.com
تلفن:  3-88985291(21)98+
نمابر: 88955205(21)98+  

دفتر کانادا


Adress: 900-200 Consumers Road, Toronto, ON M2J 4R4
Tel:  +1 416 477 1443

 لینکدین اینستاگرام 

Copyright © 2013 - 2016 Araadin Company